הבדלים בין נערות ליווי לדירה דיסקרטית

גם שירות של נערות ליווי וגם שירות של בחורות מארחות בדירה דיסקרטית אמנם משתייכים לקטגוריית המין, אך הם שונים מהותית.

ניתן לסגור תור עבור 2 השירותים באתר הייחודי אשר מקפיד על איכות הבחורות וערב לסטנדרטי עבודה ברמה גבוהה במיוחד.

על מנת להמחיש את ההבדלים בין השירותים הללו, צוות האתר גיבש עבורכם כמה פרמטרים של שירותי מין, ובכל אחד מהם יפורט מהי ההגדרה שלו בכל שירות: ליווי מול דירה דיסקרטית.

מיקום הבילוי – הבסיס להבדל בין השירותים

עם נערות ליווי, המיקום הנו חופשי, ממש לבחירתכם כלקוחותיו. אתם יכולים לבחור לבלות איתן בבית מלון, בבית שלכם, לצאת לבלות באירוע עם זוגות אחרים בשביל להציג אותן, ואף להזמין אותן לבלות בחיק חבריכם וידידותיכם. לעומת זאת, בדירה דיסקרטית, הבילוי סגור בתוך הבית בכתובת שנקבעה ולא ניתן להוציא את הבחורה לשום בילוי אחר. הדירה מציעה את כל האטרקציות, כולל מיטה.

בתוכה, ורק בתוכה, ניתן לקיים מגע מיני מסוגים שונים לבחירתכם, ללא סקס. אנחנו מזמינים אתכם לאתר דירות דיסקרטיות או שירות ליווי באתר

סוג הבילוי – מצביע על מהות השירות כולו

בעוד צרכן שירותי ליווי עושה זאת מטעמים רהבתניים וגם אינטימיים, לבחירתו, בדירה דיסקרטית הבילוי הנו אינטימי בלבד. ניתן, אמנם, בתיאום מראש, לבקש לבלות עם 2 בחורות או יותר בדירה אחת, אבל אין יציאה, זהו אך ורק בילוי דירתי: אין אטרקציות רהבתניות כמו השתתפות באירועי חברים ודייטים לצורך הצגתן כבנות זוג. הכל נעשה בתוך הדירה ולכן אופיו של המפגש הוא אינטימי בלבד.

נסיעות ותנועה – מה הסטייל של ה- MOVE שלכם

עם נערות ליווי בתל אביב אתם בהוואי נסיעות חופשי על פי הסילבוס שלכם. ניתן לנסוע ממקום המפגש למסיבה, מהמסיבה לאירוע משותף עם החברים ומשם לבילוי אינטימי. לעומת זאת, בדירה דיסקרטית, הנסיעות היחידות הן נסיעות הלוך ושוב שלכם לבית בו תארח אתכם הבחורה, ובחזרה. הבילוי עצמו לא כולל נסיעות, רק התרכזות בתוך הדירה הדיסקרטית לשם הנאה צרופה תוך שמירה מוחלטת על פרטיותו של הלקוח.

מטרות הבילוי – הסיבה העיקרית לבחירתו

נערות ליווי מעניקות שירותי מין איכותיים, ניתנות להצגה לחברים כבת זוג חדשה, ואפשר אף לבלות איתן באירועים ולהפגין, כלפי חוץ, שגרת חיים כמו-זוגית.

בדירה דיסקרטית, השירותים נעשים בחשאיות, בלי שאף אחד בכלל יודע על כך, גם לא השכנים של הבחורה בבניין. המטרה היא ההנאה שלכם, בלי להרשים אף אחד: נטו בשביל הבריאות הנפשית והרוחנית שלכם, תוך שמירה על פרטיותכם.